KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 14444038

nr 1444 4038

Hans Viksten

(1926-1987), Sverige

Blyerts, 12 st. Kroki. Osignerade. Bladets mått: 70x44 cm, oramade

Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.

måndag 24 januari 2022
kl 19:01:42

Hans Viksten

Läs mer om Hans Viksten